ورود

ثبت نام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
نام کاربری*
کلمه عبور*
تایید کلمه عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
ایجاد حساب کاربری به منزله تایید قوانین ما و سیاست ماست.
لطفا قبل از رفتن به مرحله قوانین سایت را تایید کنید

ایا عضویت دارید؟

ورود

ورود

ثبت نام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
نام کاربری*
کلمه عبور*
تایید کلمه عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
ایجاد حساب کاربری به منزله تایید قوانین ما و سیاست ماست.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

ایا عضویت دارید؟

ورود

سفر به قطر

سفر به قطر

مدت ها بود قصد سفر به قطر را به همراه دوستم داشتم زیرا هر دو شنیده بودیم که این کشور بسیار زیبا، پر جاذبه و مدرن است، قطر یکی از کشور های مدرن عربی به شمار می آید و دارای جاذبه های فراوانی است. به همین دلیل شروع به جمع آوری اطلاعات راجع به این کشور و تور قطر در سایت های مختلف پرداختیم و بعد از کسب اطلاعات، تور قطر را از سایت لحظه آخر رزرو کردیم، سرانجام روز هیجان انگیز سفر به قطر فرا رسید، به فرودگاه امام خمینی رفتیم، پرواز تا فرودگاه بین المللی حمد قطر حدود 2 ساعت به طول انجامید. سپس پس از تحویل گرفتن چمدان هایمان با ترانسفر به سمت هتل ملیا دوهه (Melia Doha) حرکت کردیم. فاصله فرودگاه بین المللی حمد تا مرکز شهر دوحه با ماشین حدود 20 دقیقه بود که این مسیر را ما با ترانسفر هتل طی کردیم. یکی از ویژگی های این هتل دسترسی سریع به مراکز دیدنی و تفریحی دوحه بود و همچنین اینترنت رایگان، سرویس 24 ساعته، رستوران، بعد از گردش برای صرف نهار به رستوران بان تایی رفتیم و غذای لذیذی خوردیم. بعد از نهار به هتل برگشتیم و کمی استراحت کردیم، سپس به قلعه الزباره رفتیم که بسیار جالب بود. در انتها به هتل باز گشتیم و شام را در هتل خوردیم. در روز سوم سفر به قطر، تصمیم گرفتیم که این روز را به خرید اختصاص بدهیم و به همین منظور پس از خوردن صبحانه در هتل به سمت مراکز خرید این شهر رفتیم، نام یکی از آن ها سوق واقف بود، در آنجا مقداری سوغاتی برای اقوام خریداری کردیم. روز آخر سفر به قطر ساعت 10:30 شب پرواز برگشتم به ایران بود که ساعت 7 بعد از ظهر با ترانسفر به فرودگاه رفتیم و به ایران بر گشتیم.بعد از گردش برای صرف نهار به رستوران بان تایی رفتیم و غذای لذیذی خوردیم. بعد از نهار به هتل برگشتیم و کمی استراحت کردیم، سپس به قلعه الزباره رفتیم که بسیار جالب بود. در انتها به هتل باز گشتیم و شام را در هتل خوردیم. در روز سوم سفر به قطر، تصمیم گرفتیم که این روز را به خرید اختصاص بدهیم و به همین منظور پس از خوردن صبحانه در هتل به سمت مراکز خرید این شهر رفتیم، نام یکی از آن ها سوق واقف بود، در آنجا مقداری سوغاتی برای اقوام خریداری کردیم. روز آخر سفر به قطر ساعت 10:30 شب پرواز برگشتم به ایران بود که ساعت 7 بعد از ظهر با ترانسفر به فرودگاه رفتیم و به ایران بر گشتیم.

درباره مولف

سلام به عاشقان سفر بنیامین رضایی هستم متولد تیر ماه سال 1364، در کرج به دنیا اومدم. فارغ تحصیل رشته گردشگری هستم و تا امروز به بیش از 55 کشور سفر کردم من در تابستان سال 1398 بزرگ ترین ریسک زندگیم رو انجام دادم و با ماشین شخصیم سفر دور اروپا رو شروع کردم.

درج نظر